TAPDUK EMRE MAHALLESİ'NDEN BAŞKAN ÇALIŞKAN'A TEŞEKKÜR

Tapduk Emre Mahallesi Muhtarı AdemÜlküsever, mahallede tüm sokakların asfalt ve kaldırımla kaplanıp, yeni park ve spor alanları oluşturulduğunu söyleyerek, yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür etti.

TAPDUK EMRE MAHALLESİ'NDEN BAŞKAN ÇALIŞKAN'A TEŞEKKÜR
14 Şubat 2019 - 22:15

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Tapduk Emre Mahallesi’ni ziyaret ederek Mahalle Muhtarı AdemÜlküsever ile birlikte incelemelerde bulundu. Asfalt, kaldırım ve park çalışması yapılan alanları gezen Başkan Çalışkan;bu zamana kadar günü değil geleceği düşünen bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalar gerçekleştirdikleriniifade ederek,bu kapsamda tüm mahallelerin altyapı ve üst yapı ihtiyaçlarını giderdiklerini vurguladı.
Mahalle gezisinde Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür eden Muhtar AdemÜlküsever, Karaman’ın diğer bölgelerinde olduğu gibi Tapduk Emre Mahallesi’ne de bugüne kadar yapılmayan hizmetlerin yapıldığını söyleyerek: “Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan,sağolsunmahallemizde el değmedik yer bırakmadı. Tüm cadde ve sokaklarımızın asfalt ve kaldırımları tamamlandı. Mevcut parklar tadilattan geçti, mahallemize yeni bir park ve semt spor sahası kazandırıldı. Bu çalışmaların en önemlisi de Doğalgazın mahallenin her yerine ulaştırılmasıdır. Bu anlamda mahalle sakinlerimizin Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’a ve belediye çalışanlarına şükranları var. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum