Emekli Öğretmen İbrahim Mercan'a Anlamlı Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Karaman Valisi Sayın Fahri Meral, Hanımefendi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, emekli öğretmen İbrahim Mercan’ı evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

Emekli Öğretmen İbrahim Mercan'a Anlamlı Ziyaret
26 Kasım 2018 - 10:28

Rahatsızlığı nedeniyle 2013 yılında emekli olan İbrahim Mercan’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Karaman Valisi Sayın Fahri Meral, Hanımefendi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Merca’ın öğretmenlik anılarını dinledi.
Vali Sayın Meral, Hanımefendi Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu İbrahim Mercan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Karaman Valisi Sayın Fahri Meral ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Ülkemizin bu günlere gelmesinde katkısı olan, geleceğimizi şekillendiren, toplumumuzun gizli kahramanları öğretmenlerimizdir. Ben bütün emekleri için tüm Karaman eğitim camiası adına başta öğretmenimiz İbrahim Mercan’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Emekli olan ve görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.
Emekli öğretmen İbrahim Mercan ise, bu anlamlı günde kendisini unutmayan Karaman Valisi Sayın Fahri Meral, Hanımefendi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum