kent otel
05 Haziran 2017 Pazartesi 16:26
Günün ( 5 haziran ) son dakika Karaman haberleri

Karaman Ramazan’ı Şerifi dolu dolu yaşamaya devam ediyor.

Dünya Çevre Günü Etkinlikleri devam ediyor

Vali Süleyman Tapsız, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Heyetini Makamında Kabul Etti.

05 Haziran 2017 Cuma günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Türkmen Hacıhaliloğlu ve müdürlük personeli katıldı.

Ramazan Etkinlikleri Büyük ilgi Görüyor

Etkinlikler geleneksel hale geldi. Eski devlet hastanesi bahçesinde gerçekleştirilen Ramazan çarşısı ve program alanı Karamanlıların ilgi odağı oldu. 3 Haziran Cumartesi günü sahne alan tasavvuf musikisi sanatçısı Emirhan Doğan birbirinden güzel ilahiler seslendirerek vatandaşlara güzel bir gece yaşattı.

Bu Akşam Karaman’da Abdurrahman Önül Sahne Alıyor

Güzel bir gece Karamanlıları bekliyor. Karaman Belediyesi’nin tertip ettiği Ramazan gecelerinde bu akşam (5 Haziran 2017 Pazartesi) ünlü sanatçı Abdurrahman Önül sahne alacak. Önül, teravih namazı sonrası başlayacak konserinde sevilen eserlerini Karamanlılar için seslendirecek.

İftar Sofrası Bahçelievler Mahallesi’nde kurulacak

İftar sofraları devam ediyor. Karaman Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarının üçüncü durağı Bahçelievler Mahallesi olacak. Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız için tertip edilen iftar yemeği Durmuş Ali Gülcan Ortaoku bahçesinde verilecek.

Son Güncelleme: 05.06.2017 19:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol