Reklam
Reklam

İşsiz Kalmayacak! Orada Çalışmak İsteyen Herkes Başvuru Yapabilir

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, isteyen herkesin Facebook’ta çalışma imkanına sahip olabileceğini söyledi.

İşsiz Kalmayacak! Orada Çalışmak İsteyen Herkes Başvuru Yapabilir
06 Mart 2017 - 13:55

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, herkesin Facebook’ta çalışma imkanına sahip olabileceğini söyledi.

Morrison, Facebook platformunun git gide büyüdüğünden bahsetti. Dünyadaki insanları bir araya getirdiklerini belirten Morrison, "Sosyal değer yarattığımız sürece büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz" dedi. Facebok’u en çok kullanan ülkelerden biri ABD, diğeri ise Kosta Rika ardından gelen ülke ise Endonezya gelmektedir. Çalışan kişilerin niteliği için,  "Dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çabalayan insanlarla çalışmak istiyoruz" dedi. Ayrıca Facebook Tasarım Programı Müdürü, "Müşterilerimiz için bir değer yarattığımız, bireysel ve şirket paylaşımlarınız sürdüğü sürece biz de büyümeye devam edeceğiz. Instagram ile Twitter kullanılmadan önce ve sonrasında da Facebook platformu büyümeye devam ediyor, topluluğu giderek genişliyor. Bizim bağlantı sunma şeklimiz de değişiyor. Geleceğin teknolojilerine öncülük ediyoruz. Facebook gibi sürekli insanları birbirine bağlayan teknolojileri lanse etmeye devam edeceğiz.” Sözlerini ekledi.

Facebook’un istihdamı ile ilgili, “Dünyanın her yerinden insanları işe alıyoruz. Tüm dünyada 16 ofisimiz var. Herhangi bir Türk tasarımcı Facebook için çalışmak istiyorsa en uygun ofisi bulup başvuru yapabilir. Türkiye'de tasarım alanını yavaş yavaş büyüterek geliştiriyoruz. Facebook'ta çalışmak imkansız değil herkes başvurabilir." diye belirtti. Son olarak Morrison, "Yaptığınız tasarımlarınız, iş stratejileriniz, kişisel becerileriniz ve yetenekleriniz; insanların bir araya gelmesine yardımcı oluyorsa o zaman Facebook, iş başvurusu yapan kişi için çalışılması uygun bir yer." Sözlerini ekledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum