Reklam
Reklam

KYK'LI ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİĞE DESTEK

KYK’LI ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİĞE DESTEK

KYK'LI ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİĞE DESTEK
18 Ekim 2019 - 11:01

KARAMAN’DA KYK’LI ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİĞE DESTEK

Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlardan kalan öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan Mehmetçiğe destek amacıyla Türk bayrağı açıp dua etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yurt Müdürlüklerinde kalan öğrenciler ellerinde Türk bayrakları ile Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'de yürütülen Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan Mehmetçiğe destek verdi. Mehmetçiğe dua eden öğrenciler, harekata destek vermek amacıyla yurt binalarını ‘TSK’ yazısıyla ışıklandırıp, Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar ettiler. Okunan duaların ardından komando marşını okuyan öğrenciler daha sonra asker selamı durup 'Ne Mutlu Türküm Diyene', 'Vatan Sağ Olsun' diye haykırdı.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan 'Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiklerini ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz ile birlikte Mehmetçiğin yanında olmak, onlara selamlarımızı, dualarımızı ve desteklerimizi göndermek anlamında tüm yurt öğrencilerimizin katılımı ile böyle bir etkinlik düzenlendik. Etkinlikte bütün personelimiz ve öğrencilerimiz Mehmetçiğimiz için dualar okuyarak, Mehmetçiğimize selam gönderdi.Desteğimizle, gayretimizle ve dualarımızla her zaman Mehmetçiğimizin yanındayız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum