Reklam
Reklam

Büyükçekmece Belediyesi'nden yaşlılara evde kişisel bakım hizmeti

Büyükçekmece Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek, yaşlılara evde ücretsiz kişisel bakım hizmeti veriyor. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Yaşlılarımız bizim bugünümüzü oluşturan en önemli...

Büyükçekmece Belediyesi'nden yaşlılara evde kişisel bakım hizmeti
16 Mart 2017 - 15:37

Büyükçekmece Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek, yaşlılara evde ücretsiz kişisel bakım hizmeti veriyor. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Yaşlılarımız bizim bugünümüzü oluşturan en önemli değerlerimizdir. Onların sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Büyükçekmece Belediyesi, yaşlılar için evde sağlık hizmetlerinin yanısıra bakım hizmeti de veriyor. Büyükçekmece sınırları içerisinde ikamet eden ve evinde bakım hizmeti almak isteyen yaşlılar evlerinde ziyaret edilerek, cilt bakımı, saç kesimi, saç boyama, el ve ayak bakımı gibi kişisel bakımları yapılıyor. Uygulama yaşlılar tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılandı. Geçtiğimiz günlerde Büyükçekmece Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı kişisel bakım uzmanları 96 yaşındaki Vediha Vit ve kızı Melehat Vit’i evlerinde ziyaret ederek, kişisel bakımlarını gerçekleştirdiler. Evde kişisel bakım hizmeti verilen Vit ailesi, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e uygulama için teşekkür ettiler.

"Telefonla randevu alabilirsiniz"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yaşlılarımızın en önemli değerlerimiz olduğunu belirterek, “Evde Kişisel Bakım Hizmeti adı altında başlattığımız projemizden ücretsiz olarak yararlanmak isteyen yaşlılarımız veya aileleri belediyemizin 883 40 00 - 883 35 85 nolu telefonlarını arayarak randevu alabilirler. Belediye ekiplerimiz, yaşlı, yatalak hasta ve evinden çıkamayan vatandaşlarımızı ziyaret ederek kişisel bakımlarını yapacaklardır” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum