Reklam
Reklam

İYİ PARTİ TEŞKİLATI ONLİNE TOPLANDI

İYİ Parti Karaman İl Yönetimi Toplantılarını İnternet Ortamında Yapmaya Devam Ediyor.

İYİ PARTİ TEŞKİLATI ONLİNE TOPLANDI
05 Şubat 2021 - 13:42 - Güncelleme: 05 Şubat 2021 - 13:52
İYİ Parti Karaman İl Yönetimimiz pandemi nedeniyle yönetim kurulu toplantılarını internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

İl Başkanımız İsmet Hatipoğlu; "Yönetim kurulu toplantılarını pandemi nedeniyle internet üzerinden video konferans yöntemiyle gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hassas bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde İYİ Parti olarak pandemi kuralları çerçevesinde önce sağlık-önce insan ilkeleriyle hareket ederek siyasi faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Esnafın, çiftçinin, sanayicinin, memurun ve işçinin kısaca vatandaşlarımızın içinde bulunduğu sıkıntıları iyi bilmekte ve bu sıkıntıların giderilmesi adına genel merkezimizle sürekli temas halindeyiz.


İnşallah bu sıkıntılı süreçten bir an evvel kurtuluruz.. Özellikle siyaset arenasında kötü dilin, yanlış üslubun son bulduğu günleri vaat eden, sorunları milletin içinde, milletle beraber gören, yaşayan, bilen, sokak sokak gezen ve çözüm önerilerini somut bir biçimde ortaya koyan Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener'in önderliğinde İYİ Parti kadroları olarak her türlü sorunun üstesinden gelebilecek enerjiye ve tecrübeye sahibiz. Biz siyaseti asla kutuplaşma alanı olarak görmüyoruz... Karaman'lı Derviş Yunus'un da dediği gibi;  ''Düşmanımız kindir bizim, Biz kimseye kin tutmayız'' bu niyetle hiç kimseye kin tutmuyor ve nefret de etmiyoruz. İktidara doğru yürürken milletimizin derdine derman olacak çözümleri iyi biliyor ve milletimizi çok iyi anlıyoruz... Tüm Karaman'lı hemşehrilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. '' dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum