Reklam
Reklam

JUDO'DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Karaman’ın ev sahipliğinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen olan “Yunus Emre’yi Anma ve Hoşgörü Kupası” Judo turnuvasında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.

JUDO'DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU
01 Aralık 2021 - 15:45
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Yunus Emre’yi Anma ve Hoşgörü Kupası” Judo turnuvası Merkez 2500 Kişilik Spor Salonu’nda son gün yapılan takım müsabakalarının ardından sona erdi. 3 gün boyunca devam eden müsabakalardaminikler, yıldızlar ve ümitler kategorilerindedört yüzün üzerinde sporcu madalya mücadelesi verdi.
Bir birinden çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvanın üçüncü gününde ise takım maçları yapıldı. Yapılan müsabakalar sonunda ise ümitler kategorisinde Bilecik GSK birinci, Karaman Özel İdare SK. ikinci, Batman SK. üçüncü, Çankırı GSK dördüncü, Yıldızlar kategorisinde Karaman Belediye SK. birinci, Batman SK. ikinci, Ayrancı GSK. üçüncü, minikler kategorisinde ise Karaman Judo GSK birinci, Rusya ikinci, Çankırı SK. ve Ayrancı GSK. üçüncülüğü paylaşan kulüpler oldu.
Müsabakalarda dereceye giren takımlara ve sporculara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum