Reklam
Reklam

KARAMAN ATLETİZM TAKIMI BAŞARI SERİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

Karaman atletizm takımı, Burdur’da düzenlenen Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe atletizm yarışmalarından derecelerle döndü.

KARAMAN ATLETİZM TAKIMI BAŞARI SERİSİNİ SÜRDÜRÜYOR
01 Aralık 2021 - 15:46
Türkiye Atletizm Federasyonu 2021 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Burdur ilinde düzenlenen Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe atletizm yarışmalarında mücadele eden Karaman il karması atletizm takımı, bireysel ve takım yarışmalarında elde ettiği derecelerle göz doldurdu.
Yarışmalarda bireysel kategoride mücadele eden Karaman atletizm takımı sporcularından Semih Sefa Armutçu U14 erkekler 2 bin metrede ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu. Yine bireysel kategoride mücadele eden Mukaddes Eser ise U16 kızlar 3 bin metrede üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.
Takım sıralamasında U14 erkeklerde takım olarak ikinci olan Karaman atletizm takımı, U16 erkeklerde üçüncü, U14 kızlarda ise beşinci olarak yarışmaları tamamladı.
Bireysel ve takım yarışmalarında başarılı sonuçlara imza atan Karaman atletizm takımı ileri bir tarihte Niğde ilinde düzenlenecek 2. Kademe yarışlarında madalya mücadelesi vermeye devam edecek.
Karaman’ı başarıyla temsil eden sporcuları tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, "Altyapıdan yetişen çocuklarımızın bu tür başarılara imza atıyor olması gelecek için bizleri umutlandırıyor. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum'' dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum