Reklam
Reklam

KALAYCI: ALİŞAHANE MAHALLESİ'Nİ BAŞTAN SONA ELE ALDIK

KALAYCI: ALİŞAHANE MAHALLESİ’Nİ BAŞTAN SONA ELE ALDIK

KALAYCI: ALİŞAHANE MAHALLESİ'Nİ BAŞTAN SONA ELE ALDIK
15 Ekim 2019 - 15:53

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı göreve geldiği günden bu yana Karaman’da değişim rüzgârı esmeye devam ediyor.  Altyapıdan üstyapıya kadar belediye ekipleri gece – gündüz demeden çalışıyor.

Belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları şehrin farklı noktalarında sürüyor. Ekipler Alişahane Mahallesi’ni baştan sona ele alarak daha önce yapımı eksik kalmış; yağmursuyu drenaj hattı, kanalizasyonların temizlenmesi, atıl evlerin yıkılıp otopark olarak düzenlenmesi, kaldırım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmaların şehrin her noktasında olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar hiç durmadan, gece – gündüz demeden ekip arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımız devam ediyor. Bütçemizin kısıtlı olmasına rağmen tüm imkanlarımızı seferber edip belirli bir plan çerçevesinde saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alişahane Mahallemizde eksik kalmış ve unutulmuş sokakları baştan sona ele aldık. Altyapısından üstyapısına kadar tüm eksikliklerini gideriyoruz. Biz yola çıkarken bu kadim şehri hak ettiği yere getireceğimizin sözünü verdik. Sizlerin duası ve Yüce Rabbimin yardımıyla inşallah bu şehir örnek şehirlerden birisi olacak. Biz buna inanıyoruz ve sizlerin de duası ile gerçekleştireceğiz” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum