Reklam
Reklam

KAÜ 'evet' platformundan Cumhurbaşkanlığı Sistemi programı

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ)’de üniversiteden tam bağımsız olarak oluşturulan Evet Platformu’nca Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa konulu program düzenlendi.KAÜ Tıp Fakültesi Salonu’nda düzenlenen programa AK Parti Kars İl...

KAÜ 'evet' platformundan Cumhurbaşkanlığı Sistemi programı
22 Mart 2017 - 17:22

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ)’de üniversiteden tam bağımsız olarak oluşturulan Evet Platformu’nca Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa konulu program düzenlendi.

KAÜ Tıp Fakültesi Salonu’nda düzenlenen programa AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Yaver Özcan, KAÜ Genel Sekreteri Alparslan Yüce, KAÜ Evet Platformu üyeleri, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, 15 Temmuz Darbe Girişimi slayt gösterisi eşliğinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seslendirdiği İstiklal Marşı eşliğinde katılımcılara gösterildi.

Programda Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa maddeleriyle tek tek katılımcılarla paylaşıldı. Yoğun ilgi gören programda AK Parti İl Başkanı Çalkın ve MHP İl Başkanı Özcan’ın samimi davranışları dikkatlerden kaçmadı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum