Reklam
Reklam

VALİMİZ SAYIN TÜRKER ÖKSÜZ'ÜN "ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" MESAJI

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan medya, vatandaşlarımızı hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirmekte, kamu ile vatandaş arasında adeta bir köprü vazifesi görmektedir.

12 Ocak 2019 - 11:33

Gazeteci; halkın gözü, kulağı, sesidir. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu üstlenmektedir. Dürüst ve ilkeli bir yayıncılığı prensip edinerek, kamuoyunu aydınlatmak için her ortam ve şartta, sorumluluk duygusu içinde, büyük bir özveriyle çalışan basın çalışanlarının gösterdikleri çaba, takdire değerdir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; gecesini gündüzüne katarak, çeşitli zorluklar içerisinde kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması işlevini yerine getirerek, önemli bir kamu hizmeti yapan basın mensuplarının “Çalışan Gazeteciler Günü” nü en samimi duygularımla kutluyor, aile yuvalarında sağlık, esenlik ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum