kent otel
07 Mart 2017 Salı 15:16
Konya Berberler ve Kuaförler Odası Kadınlar Gününü kutladı

Konya - Konya Berberler ve Kuaförler Odası 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama programı düzenledi.

Haber sitemizin edindiği bilgiye göre, Bir düğün salonunda düzenlenen programa, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, oda üyesi bayan kuaförler ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlikte konuşan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, aile yapısının korunmasında en önemli etkenin kadınlar olduğunu söyledi. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak konuşmasına başlayan Başkan Toru, “Kuaförler ve Berberler Odasının düzenlemiş olduğu kadınlar günü etkinliğinde kuaför ve berber olarak görev yapan hanım kardeşimizle beraber olma imkanı bulduk. Kadınlarımız her şeyin en iyisine değer. Biz onlara sadece 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde değil, her zaman hafızamızda, kalbimizde yer veriyoruz. Bizler de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle çarşamba günü Altuncan Hatun Kadın ve Aile Yaşam Merkezini hizmete açmış olacağız. Toplumun yapı taşı olan aile yapısının korunmasında en önemli dinamik kadınlardır. Her an kadınlarımızın yanında olmak için yerel yönetimler olarak çaba sarf ediyoruz. Özellikle son yıllarda çalışma hayatında aktif bir şekilde yer alabilmeleri için, onların ekonomik olarak güçlenmesine yönelik çalışma hayatının bir takım zorluklarının üstesinden gelebilmelerine yönelik pek çok mevzuat düzenleme yapıldı. Bu noktada sayın cumhurbaşkanımıza kadınlar adına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok ise, "Bütün bayanlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz. Bizim yaptığımız etkinliğin dördüncüsü oldu. Daha önceki etkinliklerimizden daha farklı bir etkinlik yaptık. Kahvaltı arkasından eğlence programı düzenledik. 300’e yakın bir katılım oldu. Güzel bir etkinlik oldu memnunuz” dedi.

Günün anısına Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya çiçek takdim etti.

Son Güncelleme: 07.03.2017 17:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol