Reklam
Reklam

Hisarcık'ta "Gençler sabah namazında buluşuyor" etkinliği

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Gençler sabah namazında buluşuyor" etkinliği kapsamında gençler Merkez Çarşı Camiinde saf tutarak sabah namazı kıldılar.Sabah namazının...

Hisarcık'ta "Gençler sabah namazında buluşuyor" etkinliği
17 Mart 2017 - 09:35

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Gençler sabah namazında buluşuyor" etkinliği kapsamında gençler Merkez Çarşı Camiinde saf tutarak sabah namazı kıldılar.

Sabah namazının kılınmasının ardından Merkez Çarşı Camii İmam Hatibi Hasan Hüseyin Kırlı tarafından tüm şehitler için dua edildi, din görevlilerince salat-ü selam ve tekbirler getirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yılmaz Uçar, ülkenin birlik ve beraberliği için gençlerin manevi değerler çerçevesinde bir araya gelerek birlikte hareket etmelerinin önemli olduğunu söyledi.

Kılınan namazın ardından Belediye Düğün Salonunda gençlere ve cami cemaatine çorba ikram edildi.

Daha sonra Belediye Başkanı Fatih Çalışkan gençleri makamında kabul ederek çay ikram edip bir süre sohbet etti.

"Gençler sabah namazında buluşuyor" etkinliğine Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yılmaz Uçar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ali Özdemir, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seher Sibel Var, Belediye Encümen Üyeleri, okul idarecileri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.(MA-EFE)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum