kent otel
22 Şubat 2017 Çarşamba 17:22
Bu Şehir Arkandan Gelecek ‘te Neler Oluyor

ATV’nin genç oyuncu kadrosuna sahip yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, karışık olay örgüsüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Ali ve Derin’in büyük ama imkansız gibi gözüken aşkını konu alan dizide yalanlar su yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Yayınlanan son bölümde bütün gerçekleri öğrenen Ali, İstanbul’u terk etme kararı almıştır. Rauf Annesini bugüne kadar söylediği yalanlardan ötürü affedemeyen Ali, Derin’in de ondan önce her şeyi öğrendiğini gerçeğiyle karşılaşınca iyice yaralanır.

Spor salonunu basıp anahtarları isteyen Tekin Mirkelamoğlu’nun adamları salonu dağıtmak isterken Şampiyon’un direnmesi sonucu çıkan kavgaya tanık olan Ali de babasıyla sırt sırta verip salon için adamlarla dövüşür. Mahallelinin de kavgaya dahil olmasıyla etkisiz hale getirilen adamlar salonu terk eder.

Yiğit’in mafyaya olan borcunu ödememesi sonucu kaçırılan Derin’i kurtarmak yine Ali’ye düşer. İkisinden de haber alınmaması sonucu Tekin, kolay olanı yapıp tüm suçun Ali’de olduğunu ve kızını onun kaçırdığını ileri sürer. Ali ve Derin’i ormanda kaçarken durdurmak için sıkılan bir el silah sesini duyan Şampiyon’un sesin geldiği yöne koşması ve silahlı adamı etkisiz hale getirmesiyle biten bölümün ardından sabırsızlıkla beklenen gün geldi.  

Ödüllü bir boks maçının haberini alan Ali, Şampiyon’u kendisini onun ellerine bırakma sözü vererek ikna eder ve baba oğul bu maç için birlikte çalışmaya başlarlar. Bakalım bu maçın sonucu ne olacak?

En yakın arkadaşının aşkına kendini kaptırmaya başlayan ancak ona ihanet etmek de istemeyen Aslı bu ikilemden nasıl kurtulacak?

Tüm bu soruların cevapları her Çarşamba olduğu gibi bugün de 20.00’de ATV ekranlarında.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol