kent otel
Hasan Özen
Hasan Özen
26 Aralık 2018 Çarşamba 09:57
Klibinde ‘’ Çocuk Geline Hayır’’ Dedi

İlk single çalışmasından sonra hayran kitlesini çoğaltan Yiğit OKAN sesinin farklı tınısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 
Kendinden yaşça çok büyük adamla, zorla evlendirilen bir kızın isyanını anlatan klip kanayan yaralara adeta göz oluyor. Ünlü isimlerin doğayen  Şahin Özer’in yapımcılığını üstlenmesiyle ‘’Oy Gelin Projesi’’  dinleyenlerle buluşturuldu. Yapılan bu projede Klip yönetmenliğini Sıtkı Başaralan üstlendi.
Proje için 3 kez Klip Çekildi!
Yiğit Okan ‘’ çocuklar geleceğimiz, ülkeyi en iyi ifade olacak olanlar, sevginin ta kendisi, milletin yansıması, onlar küçük bir yonca …Çocuklar için birçok şey söylenebilir. Kimselerin o yoncaları söndürmeye hakkı yok .  Bende bu projeyle ses olmak istedim. Umarım farkındalığa bir katkım olur ‘’dedi., İnsanlara bunu doğru hissettirebilmek ve dokunabilmek için çok titizlendiklerini ve her çekilenin olmadığını düşünerek 3 kez yeni baştan klip çektik diye ekledi.

Klibinde Kardeşi Oynadı!
Kolunda kardeşinin dövmesini taşıyan Yiğit Okan, Oy Gelin ‘’ Çocuk Geline Hayır’’ projesi için klibinde  oyuncu olan kardeşini oynattı. Oldukça duygulu sahneler yaşayan çekim ekibi’’ insanın içini acıtan haykırışı,  biz çekerken yaşadık’’ diye ifade ettiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol