kent otel
30 Ocak 2017 Pazartesi 02:06
Kurtlar Vadisi 2017 ne zaman başlıyor?

Vadi başlıyor mu? 10 yılı aşkı televizyon kanallarında büyük bir beğeniyle seyredilen 2017 kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak? Merak ediliyor. Hakkındaki sorular dizinin izleyenleri tarafından gelmeye başladı.

Kurtlar vadisi 2017 Neden Başlamadı, ne zaman başlayacak?

2017 kurtlar vadisi. Dizilerin yeni sezona başlaması ve yeni yılın gelmesine rağmen kurtlar vadisi pusunun yeni sezon fragmanlarının verilememesi ve dizinin ekranlara gelmemesi dizi hayranlarını epey kuşkulandırdı. 2017 Kurtlar vadisi pusu hakkında flaş açıklamalar 360 TV televizyon kanalının "Aklınızda Kalmasın" programından geldi.

TV programında 2017 kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak? Soruları yöneltilince dizinin hayranlarına 2017 Kurtlar Vadisi'nin yayınlanmayacağı bilgisi verildi. Diziyle ilgili yapılan açıklamada ülkenin bazı olumsuz durumları ve film hazırlıklarının yetişmediğinden dolayı dizinin bu yıl yayınlanmayacağı ve film çekimlerine Eylül sezonunda dizi çekimlerine başlanacağı açıklaması yapıldı. Sinema filmine ise 1-2 ay içerisinde başlanacağı ve film hazırlıklarının bittiği ifadesi eklendi.

Kurtlar Vadisi Pusu 2017 Nasıl olacak?

2017 Kurtlar vadisi pusunu 2017 Eylül sezonun da çekileceği açıklaması yapıldıktan sonra kurtlar vadisi teknik ekibini yurt dışına çıkacağı söylenen “Aklınızda Kalmasın” programının diğer konuşmacısı tarafından sorulan Kurtlar vadisi pusu yeni sezon dizisinde “yabancı biriside mi? “var sorusuna program sunucusu soruya şu şekilde cevap verdi; Kurtlar Vadisi 2017 sezonunda yabancı birisi var. Diziyi ilk önce Kıbrıs’ta daha sonrada Kurtlar Vadisi Darbe’yi hemen arkasından da diziyi çekecekler açıklamasını verdi.2017 Kurtlar Vadisi Pusunun 360 TV kanalında yayın hayatına başlayacağı açıklandı.

2017 kurtlar vadisi.Bunun yanı sıra Kurtlar Vadisi Pusu yapımcısı Uğur Bektaş le anlaştığı bildirildi. Geçen sezon 300 bölümde sezon finaline giren dizi Kanal D ekranlarına da vade etmiş oldu. Ocak ayında yeni kanalında başlanacağı söylenilen Kurtlar Vadisi Darbe’nin fragmanları sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Kurtlar Vadisi Darbe 15 Temmuz Türkiye'de yaşanan darbe girişimine kadarki yaşanan olayları anlatacak.

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 10:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol