MÜSİAD yönetiminden Başkan Çakır'a ziyaret

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.MÜSİAD’ın 19. Genel Kurulunun ardından, göreve gelen MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan,...

MÜSİAD yönetiminden Başkan Çakır'a ziyaret
07 Mart 2017 - 15:26

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

MÜSİAD’ın 19. Genel Kurulunun ardından, göreve gelen MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, “Başkanımızın eski bir MÜSİAD’lı olmasından dolayı ayrı bir sevgi ve muhabbet duyuyoruz. MÜSİAD Malatya Şubesi olarak Malatya ve ülke adına her ne varsa birlikte konuşuyor ve tartışıyoruz. Başkanımızın her zaman fikirlerinden istifade ediyoruz” şeklinde konuştu.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığı görevine yeni seçilen Hüseyin Kalan ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dileyen Başkan Ahmet Çakır ise, “MÜSİAD dün olduğu gibi bugün de ekonomiye katkı sunmaya devam etmektedir. Anadolu’da yeni sanayicilerin yetişmesi adına önemli bir misyon üstlenmiştir. Ülkenin her alanda gelişmesine ve bütünlüğüne yönelik birçok sosyal alanda da aktif ve dinamik bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye ekonomisi dünyada belli bir noktaya ve büyüklüğe geldi. Dış baskılar ve terör olayları ekonomimizde zaman zaman durgunlukların yaşanmasına sebep olmaktadır. MÜSİAD her zaman istihdama ve üretime önem vererek ülke ekonomisinin dinamik taşlarından biri olmaya çalışmıştır. Her geçen gün misyon ve sorumluluklarını yerine getirerek, daha da başarılı olduğunu görmekteyiz. İnşallah yeni yönetimde bu başarı grafiğini daha da yükseklere taşır” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum