Reklam
Reklam

Vali Su, '14. Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Ön Değerlendirme Toplantısı'na Başkanlık Etti

7-10 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘14. Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın Ön Değerlendirme Toplantısı Vali Ali İhsan Su Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

12 Ocak 2019 - 17:04

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Mustafa Atsız, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gubaroğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan ile ilgili kamu kurum ve kuruluş yetkilileri, kamu kurumu niteliğindeki meslek odaları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve CNR Fuarcılık yetkilileri katıldı.
 
Toplantıda yaptığı konuşmasında, Türkiye’nin tarım ürünleri üretimi ve ihracatında önemli bir merkezi haline gelen Mersin’de bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın tüm sektörü bir araya getireceğini ifade eden Vali Ali İhsan Su, fuarın tarım sektörüne son derece önemli fırsatlar sunacağını kaydetti.
 
Vali Ali İhsan Su’nun konuşması sonrasında toplantı, ’14. Mersin Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’ kapsamında yapılması planlanan çalışmaların masaya yatırılması ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi. 10.01.2019
 
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum