Milas'ın spor başarısı

Türkiye’de ve Muğla’da Milas’ı temsil eden sporcular, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştı. Kaymakam Arslan, başarılı sporculara ödüllerini takdim etti.Ülke genelinde ve il genelinde derece...

Milas'ın spor başarısı
23 Mart 2017 - 16:39

Türkiye’de ve Muğla’da Milas’ı temsil eden sporcular, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştı. Kaymakam Arslan, başarılı sporculara ödüllerini takdim etti.

Ülke genelinde ve il genelinde derece giren Milaslı sporcular, aldıkları başarıyı Milas Kaymakamı Eren Arslan’la paylaştı.

Milas Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda; Milas’ı tüm platformlarda temsil eden başarılı sporcularla bir araya gelen Milas Kaymakamı Eren Arslan, şampiyon sporcuları tebrik etti.

Başarılı öğrencilerin gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ve sporcuların çalıştırıcı öğretmenleri hazır bulundu.

Milas’ı gururla, sporun her alanında temsil eden öğrenciler; tenis branşında girdikleri yarışmada Minik Erkekler kategorisinde Muğla 4’üncüsü olan İmi Koleji öğrencileri, Muğla Okul Sporları yarışmasında Badminton dalında il birincisi olan Dr. Mete Ersoy Ortaokulu öğrencileri, Halk oyunlarında Muğla’daki yarışmada 1. ve Ankara’da düzenlenen yarışmada ise 3’üncü olan, Milas Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Judo müsabakalarında Muğla birincisi olan ve Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Dr.Mete Ersoy Ortaokulu öğrencileri, Gülle Atma müsabakalarında Muğla 3’üncüsü olan Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Rabiya Işık ve Betül Şahin’e ödüllerini, Kaymakam Arslan takdim etti.

Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Arslan, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Ziyaret, toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum