Başkan Akdoğan 'evet' için kenti adım adım geziyor

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı 16 Nisan’daki referandum çalışmaları kapsamında halka Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için adeta kenti adım adım geziyor.Esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı...

Başkan Akdoğan 'evet' için kenti adım adım geziyor
13 Mart 2017 - 11:25

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı 16 Nisan’daki referandum çalışmaları kapsamında halka Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için adeta kenti adım adım geziyor.

Esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra pazar yerlerinde, parklarda, cadde ve sokaklarda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akdoğan, AK Parti Niğde İl Başkanlığı’nca organize edilen referandum çalışması programlarına da iştirak ediyor.

Bir ayağı her zaman halkın arasında olan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği Halk oylamasıyla ilgili çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Bir taraftan kenti geleceğe taşıyacak proje ve yatırımlar için yoğun temposunu sürdüren Başkan Akdoğan diğer yandan da referandum çalışmalarına devam ediyor. Şehrin tüm cadde ve sokaklarında vatandaşlarla bir araya gelen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, referandumda neden ‘evet’ oyu verilmesi gerektiğini vatandaşlara tek tek anlatıyor.

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti tarafından düzenlenen ilçe danışma kurulu toplantılarına da katıldı. Referandumda çıkacak evet oyu ile Türkiye’de istikrarın kalıcı hale geleceğini ve demokrasinin sekteye uğratılamayacağını vurgulayan Başkan Akdoğan, “Niğdeli hemşehrilerimiz her zaman vatanın bölünmez bütünlüğünden, istikrardan yana oldu. Ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşabilmesi için hemşehrilerimizin yine doğru kararı vereceğinden kuşkumuz yoktur” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum