Uçar, şehit aileleri ile bir araya geldi

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan şehit aileleri ile bir araya geldi.AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar ve partililer, El Bab’da şehit düşen...

Uçar, şehit aileleri ile bir araya geldi
20 Mart 2017 - 11:53

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Haftası etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan şehit aileleri ile bir araya geldi.

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar ve partililer, El Bab’da şehit düşen Kerem Çalışkancı, Şırnak’ta şehit düşen Sercan Öklük, Erzurum Aşkale’de şehit düşen Emin Çiçek, Siirt’te şehit düşen Uğur Kuş, Bingöl Yedisu’da şehit olan Ahmet Karadağ, Erzurum’da şehit düşen Naci Emil’in ailelerini ziyaret ettiler.

Şehit ailelerinin isteklerini dinleyen Başkan Uçar, "Şehitlerimiz, bu vatanın vatan olması için, bizler için canlarını feda eden kardeşlerimiz. Onlara her zaman minnettarız ve borçluyuz. Şehitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Şehitlerimizin aileleri de bize bıraktıkları emanetleridir. Şehit ailelerimizin her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olacağız” dedi.

Şehit aileleri de Başkan Uçar’a teşekkürlerini ilettiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum