Reklam
Reklam

VALİ COŞKUN, OSMANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İNŞAATINDA İNCELEME VE DENETLEMELERDE BULUNDU

Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık ile birlikte okulu ziyaret eden Vali Coşkun, inşaatta gelinen aşama hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik’ten bilgi aldı.

03 Ocak 2019 - 13:10

 İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik verdiği bilgilerde, yapımı İl Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilen 32 derslikli okul binası inşaatının eğitim-öğretim yılının ikinci yarısında hizmete açılmasının planlandığını kaydetti.
 
        Vali Coşkun, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Okulumuzun binası tamamlandığında evlatlarımız yeni ve güzel bir binada eğitimlerine devam edecekler. Çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmalar devam ediyor” diye konuştu. Ziyareti sırasında inşaatta çalışan işçilerle de bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, çalışanlara kolaylıklar dileyerek incelemelerine son verdi.
 
        Daha sonra İmam Hatip Okulları Kampüsünde Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapımı devam etmekte Çok Amaçlı Salonda inceleme ve denetlemelerde bulunan Vali Coşkun, Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu'nun yemekhanesini de ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.  Son olarak okul bahçesinde “Yay Hayatım Ok Niyetim Hedef Amacım Projesi” kapsamında eğitim alan Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerin gösterisini izleyen Vali Coşkun, öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum