Reklam
Reklam

VALİ COŞKUN'DAN ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ VE GAZİMİZE ZİYARET

Vali Ömer Faruk Coşkun beraberinde Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar ile birlikte Şehidimiz Piyade Onbaşı Mustafa Kuyluk ve Şehidimiz Jandarma Kıdemli Başçavuş Mehmet Aslanoğlu’nun aileleri ile Kıbrıs Gazimiz Astsubay Halil Yamacı’yı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

03 Ocak 2019 - 13:08

 Şehitlerimize ve gazilerimize devlet ve millet olarak her zaman minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirten Vali Coşkun, “Devletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin aileleri ve gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koymuş gazilerimiz bizlere birer emanettir. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin ailelerini ve gazilerimizi ziyaret ediyor, eğer bir sıkıntıları varsa çözmek için gayret gösteriyoruz. Bu vesile ile şehitlerimize ve vefat etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.” diye konuştu.
 
       Vali Coşkun, şehitlerimizin aileleri ve gazimiz ile bir süre sohbet etti. Şehitlerimizin aileleri ve gazimiz, Vali Ömer Faruk Coşkun ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar'a ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür ettiler.  
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum