Reklam
Reklam

AK Parti Karaman Teşkilatı'nın Başyayla, Sarıveliler ve Ermenek Ziyareti

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve ekibi, Başyayla, Sarıveliler ve Ermenek ilçelerini ziyaret ederek ilçe teşkilat mensupları ve partilileri ile bir araya geldi.

AK Parti Karaman Teşkilatı'nın Başyayla, Sarıveliler ve Ermenek Ziyareti
23 Şubat 2020 - 14:37

Ziyaretlerine Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve İl Başkan Yardımcısı Cemal Keskini de alan Başkan Çağlayan ilk olarak Başyayladan başladı. İlçe Teşklat mensupları ile AK Parti Başyayla İlçe teşkilat binasında biraraya gelen başkan Çağlayan, 7. Olağan kongre sürecini değerlendirme toplantısı yaptı ve İlçe Başkanı Mustafa Canlıdan ilçe hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, önceki dönem Başyayla İlçe Başkanları Ahmet İpek(mevcut Başyayla Belediye Başkanı) ve Abdülkadir Ateş için yazdığı mektubu, Başyayla AK Parti Teşkilat Binasında Başkan Çağlayan taktim etti.

Başyayladan sonra AK Parti Sarıveliler İlçe Teşkilat Binası ve AK Parti Ermenek Teşkilat Binasında bulunan başkan çağlayan burada da partililerler ve varandaşlarla bir araya geldi herkesin dilek ve temennilerini tek tek dinledi.

Ardından Ermenek ve Sarıveliler İlçe Yönetimleri ile ayrı ayrı toplantı yapan Başkan Çağlayan, “7. Olağan Kongre sürecimizde inşallah coşkulu şekilde seçimlere gideceğiz. Kongreler bizim heyecanımızdır, demokrasimizin bir parçasıdır. Misafirperveklikleri için Ermenek İlçe Başkanımız Mevlüt Sarıtaş ve yönetimine, Sarıveliler İlçe Başkanımız Mehmet Canbolat ve yönetimine, Başyayla İlçe Başkanı Mustafa Canlı ve yönetimine misafirperverliği için teşekkür ederim.”dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum