Reklam
Reklam

ATİLA ZORLU ''ERMENEK'İ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ''

Kaymakamımız Batuhan Taşgın, Belediye Başkanımız Atila Zorlu, Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçemiz Parti Başkanları, Kooperatif Başkanları, Daire Amirleri, İlçe Esnaflarımız ve vatandaşlarımızın katıldığı istişare toplantısı 7 Kasım Perşembe günü saat 17:00 de Belediyemiz Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

ATİLA ZORLU ''ERMENEK'İ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ''
09 Kasım 2019 - 11:33

Katılımcı bir yönetim anlayışı ile her türlü görüşe ve istişareye açık olmayı benimseyen Başkanımız Atila Zorlu konuşmasında, Ermenek’in sorunlarını hepimizin bildiği, İlçemizin sorunları ve kalkınması için neler yapılabileceği konusunda karşılıkları görüşlerinizi dinlemek amacıyla böyle bir toplantı düzenlediğimizi belirtti.
Toplantıda ağırlıklı olarak üzerinde durulan konular arasında ise Maden, Eğitim, Tarım ve Turizm alanlarında İlçemiz için ne gibi çalışmalar yapılabileceği hakkında görüşler dile getirildi. Katılımcılarında isteğiyle bu alanlarda çeşitli meslek gruplarından dört adet komisyon kurularak çalışmalara başlanıldığı bildirildi.
Belediye Başkanımız Atila Zorlu, İlçemizde bir konsey oluşturmak suretiyle katılımcı demokrasi ve şeffaflık ilkeleri gözetilerek ilçemiz için en iyisinin yapılacağını belirtti
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum