Reklam
Reklam

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Başkan Yanılmaz'dan bilgi aldı

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan, yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi aldı.Referandum çalışmaları ile ilgili temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen Başbakan Yardımcısı...

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Başkan Yanılmaz'dan bilgi aldı
16 Mart 2017 - 17:50

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan, yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Referandum çalışmaları ile ilgili temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yanılmaz ile birlikte belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri tarafından karşılanan Kurtulmuş’a, Vali Murat Zorluoğlu, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve STK temsilcileri eşlik etti.

Başkan Yanılmaz, 3 yıllık görev süresi içerisinde tamamladıkları çalışmalar ve gerçekleştirmeyi planladıkları önemli projeler hakkında Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’a bilgi verdi.

Anı defterini imzalayan Kurtulmuş, Başkan Yanılmaz’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum