GÖZEL: SAHA EKİBİ BAŞARININ ANAHTARIDIR

MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÖZEL: SAHA EKİBİ BAŞARININ ANAHTARIDIR

GÖZEL: SAHA EKİBİ BAŞARININ ANAHTARIDIR
25 Eylül 2019 - 10:12

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaman merkez ilçe teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı. Parti binasındaki toplantıya merkez ilçe Başkanı M. Mustafa Gözel’in yanı sıra kadın kolları Başkan vekili Fahriye Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuna dair bilginin paylaşılması ile başlayan toplantıda Başkan Gözel, ‘’ Genel Başkanımız, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey sağlık kontrollerinin ardından hastaneden ayrılmıştır. Hamdolsun görevinin başındadır. Cenab-ı Allah Liderimize sağlıklı uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin’’ dedi.
 Toplantının devamında İl Başkanlığı’nca belirtilen saha çalışmalarının önemine değinilerek bütün kadrolarla irtibatın sıklaştırılacağı vurgulandı. Başkan Gözel toplantıda yaptığı konuşmada;
 ‘’Geçmişten günümüze Milliyetçi Hareket Partisi, karşılaştığı her badirenin ve sıkıntılı sürecin üstesinden sadakatli ve çalışkan kadroları ile gelmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi demek bir anlamda ‘Teşkilat’ demektir. Mahalle, köy, belde ve ilçe teşkilatlarımız partimizin yapı taşlarını oluştururlar. Türk-İslam ülkümüzü, Türk Milliyetçiliği savunmamızı ve bil cümle Ülkücü fikriyatımızı bu teşkilatlarımızın siyasal işlevi ile yaygınlaştırırız.
 Mahalle ve köy temsilciliklerimiz, toplumun çekirdeği olan aile gibidir ki, teşkilatımızın çekirdeği de onlardır. Çalışmalarımızın toplumdaki karşılığını bu temsilciliklerimiz aracılığı ile bilgi edinir, bu verilere göre yön veririz. İlk muhatap olmaları nedeniyle ne yaptığını bilen saha ekibi başarının anahtarıdır. Bu konuda parti içi eğitim programları başlatmayı hedefliyoruz. Saha kadrolarımızın; Genç, yaşlı, kadın gibi değişik yaş ve sınıftan hemşerilerimize parti politikalarımızı doğru iletmeleri, teşkilatımızın eğitim faaliyetleri ile daha tecrübeli olacaktır.
 Bu bağlamda mahalle ve köy temsilciliklerimizle periyodik istişare toplantıları düzenleyerek daha aktif rol almalarını sağlayacağız. Öte yandan faaliyeti, seçim döneminde sorumlu olduğu sandık ölçeğinde olan sandık kurulumuzu, bu köy ve mahalle temsilciliği buluşmalarımıza dahil edeceğiz. Ayrıca partimizde herhangi bir görevi bulunmayıp üye konumunda olan gönüldaşlarımız da mahalle ve köy teşkilatlarımızda yer alacak. Kısacası kılcal damar görevi gören bütün kadrolarımızı daha da donanımlı hale getirerek güçlendireceğiz.’’ diye söyledi. 
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum