İYİ PARTİ MESAİ DEĞİL, HALKIN SORUNLARINI DİNLİYOR

İYİ PARTİ, KÜÇÜK SANAYİ VE KÖMÜRCÜLER SİTESİ ESNAFI İLE DERTLEŞTİ

İYİ PARTİ MESAİ DEĞİL, HALKIN SORUNLARINI DİNLİYOR
11 Mart 2019 - 16:01 - Güncelleme: 11 Mart 2019 - 16:09

İYİ Parti Karaman Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç eşliğinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Karaman'da sokak sokak, mahalle mahalle gezen İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, hafta sonu beraberinde İl Başkanı Kenan Arı, Merkez İlçe Başkanı Aydın Ünlüsoy ve birçok İl ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte küçük sanayi sitesi esnafı ve Kömürcüler Sitesi esnafını ziyaret etti.
"Anlat Hemşehrim İYİ'misin" sloganı ile çıktığı seçim kampanyasında Karaman halkının sorunlarını dinleyen İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç ve beraberindeki heyet, esnafla tokalaşarak dertleşti.
Sanayi esnafının halini soran İYİ Parti heyeti, Karaman sanayisinin daha güzel ve modern hale gelmesi gerektiğini söyledi.
Esnafı dolaşırken esnafın artık usta ve kalfa yetiştiremediklerini, esnafın kalifiye eleman yetiştirmede devletin el atması gerektiğini, meslek liselerinin gerçek hüviyetine kavuşturulması taleplerini dinleyen İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Bayraç, ziyaretlerinde esnafın haklı oldukları serzenişleri yerinde tespit ettiklerini ifade etti.
Çözümün öncelikle esnafı dinleyip çözüm üretecek projelerin uygulamaya konulmasıyla mümkün olacağını ifade eden İyi Parti Başkan Adayı Bayraç, Karaman ekonomisinin lokomotifi esnafın hak ettiği konuma gelmesi için İYİ Parti olarak üzerine düşen her türlü sorumluluk ve gayretten ödün vermeyeceklerini de dile getirdi.
Esnafın mutlu olduğu gözlenen ziyaret ve sohbetin ardından, Başkan Adayı Bayraç ve beraberindeki heyet 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde  kendilerinden destek istedi. 
Esnaf bu nezaket dolu ziyaretlerin ardından İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç ve beraberindeki heyete teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum