İYİ PARTİ, SÜT ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Bayraç ve beraberindeki heyet, Karaman Süt Birliğini ziyarete ederek Başkan ve üyeleri ile birlikte sohbet etti.

İYİ PARTİ, SÜT ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ
01 Mart 2019 - 17:42

Süt Birliği Başkanı Süleyman Selim Akkuş'u makamında ziyaret eden İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, Karaman ve bölgesinde süt üretim ve pazarlanması noktasında yaşanan daralmaya da dikkat çekti. Süt tozu ithalatının da ciddi finansman sıkıntıları arasında yer aldığını kaydeden ve devamında girdilerin artması ile birlikte süt üreticilerinin de zorlandığına dikkat çeken Bayraç;

"İYİ Belediyecilik anlayışı ile üreticinin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sıkıntıların çözümünde istişarelerin vurgusu bu yönden de çok önemlidir.

Bunların neticesinde dişi hayvan kesimlerinin başlamasıyla önümüzdeki yıllarda sorunun daha çok büyümesinden endişe duyuyoruz. Ülkemizin bir üretim politikasının olmaması sorunlara çözüm değil daha da zorluk getiriyor."dedi.Yapılan ziyaret ve sohbetin ardından Süt Birliği Başkanı Akkuş, nezaketinden dolayı İyi Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç'a teşekkür ederek seçim çalışmaları kapsamında başarılar diledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum