M. YANGÖZ; "BU MAKAMLARI HİZMETE ÇEVİRECEĞİZ"

Köy ziyaretlerine devam eden AK Parti heyetinin dünkü ziyareti Güldere Köyü oldu.

M. YANGÖZ; "BU MAKAMLARI HİZMETE ÇEVİRECEĞİZ"
20 Mart 2019 - 11:46

Dün yapılan Güldere Köyü ziyaretinde AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Karaman İl Genel Meclisi 1. Sıra Adayı Mustafa Atabay, Karaman İl Genel Meclisi 3. Sıra Adayı Mustafa Yangöz yer aldı.
Mustafa Yangöz; "Gücümüzü milletimizden alıyoruz. Milletimizin bize olan güvenini ve desteğini boşa çıkarmayacağız. Biz makamları emanet olarak gördüğümüzden ve bu makamları hizmete dönüştüreceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın." dedi.
Mustafa Yangöz Kimdir?
AK Parti Karaman 3. Sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı olana Mustafa YANGÖZ,  1980 Karaman doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini Karaman’da Yükseköğrenimini ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Karacasu Meslek Yüksek Okulu Pazarlama Bölümü’nde tamamlamıştır. 2000 yılında askerlik görevini yerine getirmiş ve 2004 yılındın itibaren Karaman İlimizde Hac ve Umre malzemeleri toptan ve perakende satışı üzerine esnaflık yapmaktadır. 2009 yılından itibaren AK Parti teşkilatının çeşitli kademelerinde görev alan Mustafa YANGÖZ son olarak Karaman Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Birim Başkanlığı görevlerini yerine getirmiştir. 31 Mart 2019 yerel seçimleri için bu görevlerinden ayrılarak AK Parti Karaman İl Genel Meclisi Üyesi aday adaylığı başvurusunda bulunmuş ve Partisi tarafından Karaman İl Genel Meclisi 3.sıra adayı olarak gösterilmiştir. Karaman’da çeşitli STK’larda  da görev alan Mustafa YANGÖZ evli ve 2 çocuk babasıdır.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum