Reklam
Reklam

REKTÖR NAMIK AK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak'a tebrik ziyaretleri devam ediyor.

REKTÖR NAMIK AK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
11 Mart 2021 - 12:21
KARAMAN SATRANÇ FEDERASYONUNDAN REKTÖR NAMIK AK’A ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karaman Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti. 

Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Namık Ak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Satranç Federasyonu Karaman İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Rektör Namık Ak’a başarı temennilerini bildirdiler. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Namık Ak, Federasyon İl Temsilcisi Eroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleriyle satranç ve diğer spor dallarının günümüzdeki önemi ve özellikle gençlerin bu spor dallarına yönlendirilmesi konusunda bir süre sohbet etti. 
Ziyaret, Federasyon İl Temsilcisi Eroğlu’nun Rektör Namık Ak’a satranç takımı hediye etmesiyle sona erdi. 

SAADET PARTİSİ İL YÖNETİMİNDEN REKTÖR NAMIK AK'A ZİYARET

Karaman Saadet Partisi İl Yönetimi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Saadet Partisi İl Yönetimi, KMÜ rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Namık Ak'ı tebrik ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Rektör Namık Ak ise Saadet Partisi İl Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum