Reklam
Reklam

Doğru - Etkili İletişim ve Kriz Yönetimi Toplantısı

"Hastanemize gelen her kişi bizim misafirimizdir" diyen Başhekim Dr.Osman AÇIKGÖZ "Hastanemizde 1200 den fazla sağlık çalışanı ile her ay yaklaşık 90000 kişi sağlık profesyonelleri ile temas etmektedir.

Doğru - Etkili İletişim ve Kriz Yönetimi Toplantısı
06 Nisan 2018 - 11:47

Biliyor ve umuyoruz ki temas ettiğimiz insanların büyük çoğunluğunun hayır duasını da almışızdır. Elbette geliştirmemiz gereken çok fazla yanımız ve eksiğimiz vardır. Bunları gidermek için aşk ve azimle çalışmaya devam etmekteyiz. Çok pahalı cihazlarla tanılar koyup, ustaca ameliyatlar, tedaviler yapıyoruz bu tedavi süreçlerini şefkat, merhamet ve özellikle güler yüzle tamamladığımız zaman verdiğimiz emek ve şifa taçlanmaktadır."

"Bilindiği üzere sağlık hizmeti ertelenemez neredeyse sıfır hata ile sürdürülmesi gereken ve oldukça karmaşık bir sağlık organizasyonunu da içermektedir. Başvuran kişilerin ana kapıdan girdiği anda başlayan sunum sadece tıbbi hizmet süreçlerini değil otelcilik hizmetlerinden, güvenliğe, hassas mahremiyet içeren bilgi işlemden, karmaşık görüntüleme hizmetlerine kadar profesyonel bir ekip çalışmasını içermektedir "dedi.

          Yeni uygulamalarla hastalarımıza daha iyi hizmet vermeyi amaç edindiğimiz; Sıra almayı kolaylaştıracak olan Kiosk cihazlarının çok yakında hizmet vermeye başlayacağı, sıra alamayan hastalarımız için ''çözüm bankosunun'' kurularak hastalarımızı doğru polikliniklere yönlendirerek muayene olmalarının kolaylaştırılacağına değinildi.

          Hasta memnuniyeti kadar çalışanlarımızın da mutlu olmasını önemseyerek  "mutlu çalışan mutlu hasta ve hasta yakınıdır" diyerek " İnsani dokunuşlarla yaratılan küçük mutluluklar büyük sevgi ve sevinçlere dönüşür. Bu da yüksek motivasyon, bağlılık ve adanmışlık sağlar. Daha fazla sosyal platformlar ve iletişim kanalları oluşturarak çalışanlarımızla birlikte olmayı hedeflediklerini belirten başhekimimizbu tarz toplantılarımızın çalışanlarımızla sık sık olacağını ifade etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum