Reklam
Reklam

Başkan Dişli:

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, katıldığı AK Parti İl ve İlçe kadın kolları toplantısında Evrenköy mahallesi projesini anlattı.Kısa bir süre önce “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı” ilan edilen Evrenköy mahallesi...

Başkan Dişli:
09 Mart 2017 - 17:31

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, katıldığı AK Parti İl ve İlçe kadın kolları toplantısında Evrenköy mahallesi projesini anlattı.

Kısa bir süre önce “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı” ilan edilen Evrenköy mahallesi hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcı Mustafa Deverenli’nin hazır bulunduğu toplantıda, Başkan Dişli Evrenköy mahallesinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Evrenköy mahallesi ile alakalı sorunların 70 yıl öncesine dayandığını belirten Başkan Dişli, “Adapazarı Belediyesi olarak Evrenköy mahallesinde yapacağımız çalışmalar oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu noktada her zaman vurgu yaptığımız iki konu var; bunlardan birincisi hak sahiplerinin süreç içerisinde mağdur edilmemesidir. Diğer bir husus ise, gelecekte Evrenköy halkının yaşayabileceği kanuni problemlerin şimdiden önüne geçmektir” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum