'S' plaka harçları için son gün 31 Mart

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğu servis taşımacılığı ile uğraşan 19. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.Komite Başkanı Halit Evin ve komite üyelerinin katılımı...

'S' plaka harçları için son gün 31 Mart
09 Mart 2017 - 17:31

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğu servis taşımacılığı ile uğraşan 19. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Komite Başkanı Halit Evin ve komite üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ana gündemini, ‘S’ Plaka araçları için Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ödenmesi gereken 2017 yılı ‘S’ plaka harçları oluşturdu. Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan 19. Meslek Komitesi Başkanı Halit Evin, “S plakalı araçlar için Büyükşehir Belediyesine ödenmesi gereken 2017 yılı S plaka harçları için 31 Mart Cuma günü son gündür. Bu nedenle son gün beklenmesin. Üyelerimizin cezalı duruma düşmemeleri için en geç 31 Mart Cuma gününe kadar Büyükşehir Belediyesine harçlarını ödemelerini önemle rica ederiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları