Reklam
Reklam

SAMSUN-E DERGİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Türkiye’nin video ve ses içerikli kurumsal ilk interaktif dergisi Samsun-E Dergi, düzenlenen basın toplantısında gazetecilere tanıtıldı. Bilgi teknolojileri en üst düzeyde kullanılarak hazırlanan ilk sayıyı basın mensuplarıyla paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, derginin şehrin tanıtımına önemli katkılar vereceğine inandığını söyledi.

SAMSUN-E DERGİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI
25 Ağustos 2021 - 18:32

Kent tanıtımlarında bilgi ve iletişim teknolojilerine büyük önem veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Sanat, tarih, kültür, turizm, edebiyat, sosyal yaşam ve sporda şehrin tüm özelliklerini sanal dergiyle tanıtmayı hedefleyen belediye, teknik ve içerik çalışmalarına 6 ay önce başlanan Samsun-E Dergi’nin ilk sayısını çıktı.

Belediyenin basın birimi tarafından yazılımı ve içeriği oluşturulan elektronik dergi, düzenlenen basın toplantısıyla medya mensuplarına tanıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon’da yapılan basın toplantısına Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız, Zennube Albayrak ve Ali Seyfi Küçükgöncü, daire başkanları ile çok sayıda gazeteci katıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum