Şanlıurfa'da bisiklet hediyeli şehir turu

Yeşilay Şanlıurfa şubesi tarafından organize edilen etkinlikle toplanan bir grup bisikletli Yeşilay yeleği giyerek şehir merkezinde tur attı. Şehir turuna katılanlardan bir kişiye, yapılan çekilişle bisiklet hediye edildi.Yeşilay Şanlıurfa...

Şanlıurfa'da bisiklet hediyeli şehir turu
05 Mart 2017 - 16:17

Yeşilay Şanlıurfa şubesi tarafından organize edilen etkinlikle toplanan bir grup bisikletli Yeşilay yeleği giyerek şehir merkezinde tur attı. Şehir turuna katılanlardan bir kişiye, yapılan çekilişle bisiklet hediye edildi.

Yeşilay Şanlıurfa şubesi tarafından düzenlenen bisiklet turu etkinliği, Haliliye ilçesinde bulunan şehir içi otobüslerin toplama merkezinden başlayarak Balıklıgöl’de son buldu. Etkinlikte açıklamalarda bulunan Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Başkanı Muharrem Çelik, “Bisikletini al gel projesini Şanlıurfa’da başlatmış bulunmaktayız. Buradaki amacımız gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sportif faaliyetlerine yönelmesini sağlamak. Yaklaşık 50 gencimiz bisikleti alarak etikliğe katıldı. Etkinliğe katılan geçlerimize Yeşilay yeleği dağıtarak, bisikletlerini renklilik açısından süsledik" dedi. Şanlıurfa Yeşilay Şubesi Başkanı Muharrem çelik, etkinliğe destek verenlere ve katılanlara da teşekkür etti.

Etkinlik sonunda bisikletlilere belge verilirken, gerçekleştirilen kurada ismi çıkan bir kişiye ise bisiklet hediye edildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum