Reklam
Reklam

SENTETİK ÇİM YÜZEYİ YENİLENİYOR

Karaman’da yaklaşık 8 yıl önce sentetik çim yüzeye kavuşan ve birçok amatör spor müsabakası ile antrenmanlara ev sahipliği yapan

SENTETİK ÇİM YÜZEYİ YENİLENİYOR
01 Mart 2021 - 10:51
SENTETİK ÇİM YÜZEYİ YENİLENİYOR

Yunuskent Futbol Sahası’nda sentetik çim yüzeyi yenileme çalışmaları devam ediyor.

Yunuskent Futbol Sahasının çim yüzeyi aradan geçen zaman, müsabakalar ve antrenmanlarla yoğun kullanım sonucu yıpranmıştı.

Yapılan işler kapsamında Yunuskent Futbol Sahası’nda yer alan mevcut sentetik zemin kaldırılarak sentetik çim yüzey tamamen yenilenecek. Yunuskent Futbol Sahası’nda onarım işlerinin tamamlanmasının ardından Amatör Lig, alt kategorilerde müsabakalar ve antrenmanlar tekrar yapılabilecek.

Yunus Emre Spor Kompleksi’nde ayrıca Yunuskent Futbol Sahası sentetik çim yüzeyi yenileme çalışmalarının yanı sıra açık basketbol sahası yapım işi de başlıyor. Kompleks içerisine yapılacak olan açık basketbol sahası ile gençlerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaları ve spora yönlendirmeleri amaçlanıyor. 

Açık basketbol sahası yapım işi tamamlandığında ise gençler modern bir tesise kavuşarak, hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum