Reklam
Reklam

Şişli Antika Eşya Alanlar

Şişli Antika Alanlar ve Satmak İstediğiniz Kitap Plak Alım Satım Merkezi

Şişli Antika Eşya Alanlar
26 Ağustos 2020 - 11:15

İstanbul gibi çok uzun bir tarihi olan bir şehirde,Şişli antika işi kadar eski olan bir alanda bile mutlaka yapılmalıdır. Bu nedenle işimiz bölgede hizmet veren Şişli de bulunmaktadır. Böylece, bölge sakinleri işimiz aracılığıyla antikalarını satma, değerlerini inceleme veya gelir elde etme hizmeti alırlar.

Şişli Antika Eşya Alanlar
Şişli antika eşyacı tıpkı şirketimiz gibi belirli niteliklere sahip antik ilçeleri belirli standartlara hizmet etmektedir. Bu standartlar uyarınca, makalenin sahibi önce şirketimizle iletişim kurar. İlk bilgiler, antika eşyalar için telefon veya WhatsApp hattı gibi öğeler aracılığıyla sağlanır. Böylece ürünün tarihi ve tahmini değeri belirlenir.Şişli antika eşya alanlar satacağını zürünleri evinizden alır.

Şişli İkinci El Kitap Alanlar
Şirketimizle iletişime geçen müşterilerimizden ikinci el kitapların listesi istenir. Ürün türüne bağlı olarak, kitapların fotoğraflarıda istenebilir. Örneğin, bir kitap seti için, yerinde kalite, ürünün kalitesi, özellikleri ve tarihi belirlendikten sonra satın alma fiyatı ortaya çıkar.Kitap eski kitaplar alınır.

Şişli ikinci el kitap alanlar firmamız Şişli plak alım satımı antika eşyaların alduğu bir dükkandır.Şişli ilçesinde antika satmak isteyen müşterilerimiz var ise yardımcı oluruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum