Reklam
Reklam

2018 Yılı Çeşitli Ziyaretlerle Uğurlandı

Valimiz Salih Ayhan ve eşi Zeynep Akkiraz Ayhan, yeni yıl nedeniyle bir dizi ziyaretlerde bulundu.

03 Ocak 2019 - 15:39

Yılbaşı programlarına çocuk evleri ziyareti ile başlayan Valimiz Salih Ayhan ve eşi Zeynep Akkiraz Ayhan Hanımefendi, çocuklarla sohbet edip onların sofrasına konuk oldu.
 
Daha sonra huzurevine geçen Ayhan çifti, yaşlılarla bir araya geldi. Ziyarette Devlet Türk Halk Müziği Korosu da, birbirinden güzel parçaları ulu çınarlar için seslendirdi.
Programda, kaval dinletisi sunan 76 yaşındaki Durmuş Kaya ve klarneti ile geceye renk katan 81 yaşındaki Şakir Tamambay da huzurevi sakinlerine neşeli anlar yaşattı.

Valimiz Salih Ayhan daha sonra Zabıta Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi. Zabıtanın toplum hayatında önemli bir işlevi fedakârca yerine getirmeye çalıştığını ifade eden Ayhan, teşkilatın yeni yılını kutladı.

Yeni yıl nedeniyle Erhan Üstündağ Caddesi üzerinde trafik kontrolü yapan güvenlik güçleri ile de bir araya gelerek, güzergâh üzerindeki asayiş durumu hakkında bilgi alan Ayhan, polislere ve sürücülere çeşitli ikramlarda bulundu.

Valimiz Salih Ayhan, yılbaşı programlarının bir diğer ziyaretini '112 Acil Çağrı Merkezi' ne gerçekleştirdi. Çalışanlardan günün çağrı durumu hakkında bilgi alan Ayhan, merkeze gelen bir çağrıya da yanıt vererek, emniyet güçlerini ilgili adrese yönlendirdi.

Gece programları kapsamında İtfaiye Müdürlüğü personeli ile de bir araya gelerek, vukuatsız bir gece temennilerini ileten Ayhan, itfaiyenin riskli bir görevi, cesurca yerine getirdiğini ifade ederek, sağlıklı ve huzurlu yeni bir yıl diledi.

Valimiz Salih Ayhan, 2018 yılının son saatlerinde Altuntabak Şehit Adem Tut Polis Merkezi Amirliğini de ziyaret ederek, görevi başındaki güvenlik güçlerimize başarı dileyip yeni yıllarını kutladı.

Özel Harekat Şube Müdürlüğünü de ziyaret ederek polislerimizin yeni yılını kutlayan Ayhan, Afrin başta olmak üzere yurt dışında başarılı operasyonlara imza atan TİM'i tebrik edip, vatanın bekası için çarpışan kahraman polislerimize şükran borçlu olduğumuzu söyledi.

Sivas-Ankara karayolu güzergâhındaki uygulama noktalarında trafik kontrolü yapan emniyet güçlerini ziyaret eden Valimiz Ayhan, seyir halindeki sürücülerin ve trafiğin güvenliği için gerekli tüm tedbirlerin alınması talimatını yinelerken, polislerimizin yeni yılını da kutladı.

İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, yılın son saatlerinde kahraman Mehmetçiklerimizle bir araya gelen Ayhan, askerlerimizin yeni yılını kutladı. Ayhan, Hüseyin Yılmaz adlı askerimizin babası İsa Yılmaz'ı arayarak sürpriz yaptı. Hareket Merkezine de geçen Ayhan, telsizle tüm il jandarma teşkilatının yeni yılını kutladı.

2018'in son ziyaretini ise İl Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştiren Valimiz Salih Ayhan, Kent Güvenlik Yönetim Merkezi Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğünde telsizle tüm polis teşkilatının yeni yılını kutladı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum