Reklam
Reklam

Başbakan Yıldırım için güvenlik tedbirleri artırıldı

Cumhurbaşkanlığı sistemi referandum çalışmaları için 19 Mart Pazar günü Sivas’a gelerek miting yapacak Başbakan Binali Yıldırım’ın programı öncesinde güvenlik tedbirleri artırıldı.Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Orhan...

Başbakan Yıldırım için güvenlik tedbirleri artırıldı
17 Mart 2017 - 12:42

Cumhurbaşkanlığı sistemi referandum çalışmaları için 19 Mart Pazar günü Sivas’a gelerek miting yapacak Başbakan Binali Yıldırım’ın programı öncesinde güvenlik tedbirleri artırıldı.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Orhan Gürbüz yaptığı açıklamada,"Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ziyaretleri öncesinde Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, İstasyon Caddesi, Atatürk Caddesi, Halil Rıfat Paşa Caddesi, Sivas Lisesi ve Mehmet Paşa kavşakları, Saraybosna ve Arap Şeyh caddeleri, valilik çevresi, hükümet meydanı ile Demiryolu Caddesinde yol kenarına park edilen araçların tamamı Cumartesi günü akşam 18.00 itibariyle kaldırılacaktır. Araçların kaldırılmaması halinde çekici ile götürülecektir. Gerekli görülmesi halinde belirtilen cadde ve sokaklar araç trafiğine parkına kapatılacaktır" dedi.

Gürbüz, yaklaşık 100 trafik müdürlüğü ekibinin görev yapacağını ifade ederek vatandaşların ekiplerin işlerini yapması konusunda destek vermelerini istedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum