Reklam
Reklam

İl Emniyet Müdürü Aksoy'dan Tıp Bayramı ziyareti

Sivas İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’ı ziyaret etti.İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy ve emniyet teşkilatı 14 Mart Tıp...

İl Emniyet Müdürü Aksoy'dan Tıp Bayramı ziyareti
14 Mart 2017 - 18:20

Sivas İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’ı ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy ve emniyet teşkilatı 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla CÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof Dr. Ahmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Emniyet Müdürü Aksoy, "Canımızı sağlığımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimiz yapacakları başarılar ve sağlık sıhhat diliyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum" dedi.

Başhekim Prof. Dr. Ahmet Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm sağlık çalışanları adına teşekkür etti. Aksoy, son olarak Ortopedi Servisi’nde yatan hastaları ziyaret ederek, servis görevlilerinin Tıp Bayramı’nı kutladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum