Reklam
Reklam

MHP Sivas İl Teşkilatı göreve başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığına atanan Özkan Turan Navruz ve Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu göreve başladı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ataması yapılan MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz,...

MHP Sivas İl Teşkilatı göreve başladı
06 Mart 2017 - 19:58

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığına atanan Özkan Turan Navruz ve Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu göreve başladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ataması yapılan MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu ve yönetimi teşkilat binasında düzenlenen programla basın mensuplarıyla tanıştı.

İl Başkanı Navruz, yaptığı açıklamada,"Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcımız Şefkat Çetin’in görevi bizlere tevdi etmeleriyle görevimize başladık. Hemşehrilerimiz teşkilatımızı bir daha kapalı görmeyeceklerdir. Genel başkanımız ve Şefkat Çetin beyin talimatları doğrultusunda görevimize başladık" dedi.

İlk önceliklerinin parti teşkilatlarını yapılandırmak olduğunu ifade eden Navruz,"Daha sonra Nisan ayında yapılacak olan referandumda EVET oyu için çalışmak olacaktır" ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum