FİLEDE BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI!

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Okullararası Gençler (A) Voleybol grup müsabakaları başladı.

FİLEDE BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI!
07 Şubat 2019 - 17:17

Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okullararası Gençler Voleybol grup müsabakaları 13 il, 24 takım ve toplam 156 sporcunun katılımı ile Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan ilk gün karşılaşmalarıyla başladı. 
Karaman temsilcisi Spor Lisesi’nin de kızlar ve erkekler kategorilerinde yer aldığı müsabakalarda takımlar yarı final için 4 gün boyunca mücadele edecek. Kızlar kategorisinde C grubunda yer alan Karaman temsilcisi ilk gün maçını bay geçerek 8 Şubat Cuma günü saat 15.30’da Adana temsilcisi Özel Akdeniz Koleji ile karşı karşıya gelecek. Erkekler kategorisinde ise yine C grubunda yer alan Karaman temsilcisi ilk sınavını bugün saat 17.30’da Mersin temsilcisi Mahmut Arslan Anadolu Lisesi karşısında verecek.
İlk gün oynanan karşılaşmalarda erkekler kategorisinde alınan sonuçlar şöyle; Aksaray Spor Lisesi 3-0 Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi, TED Koleji Vakfı Özel Lisesi 3-0 Akın Anadolu Lisesi, Özel Bahçeşehir Alanya Anadolu Lisesi 3-0 Kaman Şehit Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Kızlar kategorisinde ilk gün sonuçları ise, Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi 3-0 Özel Üsküdar Amerikan Lisesi, Aksaray Spor Lisesi 0-3    TvfSpor Lisesi,Özel Profesyonel Eğitim Anadolu Lisesi 3-0 Isparta Spor Lisesi.
Müsabakalar, 8 Şubat Cuma günü kızlar ve erkekler kategorilerinde oynanacak 10 karşılaşma ile devam edecek.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum