Reklam
Reklam

KARAMANLI JUDOKALAR NAZIM CANCA AVRUPA KUPASINDA TER DÖKECEK

Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları İlayda Polat ve Erva Şimşek, Uluslararası Ümitler Nazım Canca Avrupa Kupası’nda milli formayı terletecek.

KARAMANLI JUDOKALAR NAZIM CANCA AVRUPA KUPASINDA TER DÖKECEK
28 Ocak 2019 - 13:12

25-27 Ocak tarihleri arasında Samsun Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen 9 Mayıs 1919 100.Yıl Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’nda mücadele eden Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları İlayda Polat ve Erva Şimşek, şampiyonada ilk 12’ye girerek Mart ayında düzenlenecek Uluslararası Ümitler Nazım Canca Avrupa Kupasına katılmaya hak kazandılar.
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo antrenörleri Ahmet Ömre Türe ve Mevlüt Duman eşliğinde çalışmalarına devam eden başarılı sporcular İlayda Polat ve Erva Şimşek, şampiyonada ilk 12’ye girdiklerini için mutlu olduklarını belirterek, Uluslararası Ümitler Nazım Canca Avrupa Kupası’nda milli forma altında en iyi şekilde mücadele ederek madalya kürsüsünde yer almak istediklerini söylediler.
Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonada alınan sonuçlardan dolayı mutlu olduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ise, “61 ilden, 324 kadın ve 479 erkek sporcunun mücadele ettiği şampiyonada ilimiz sporcularının ilk 12’de yer alarak önemli bir turnuvada ülkemizi temsil edecek olmaları gurur verici bir sonuç. Her iki sporcumuz ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Mart ayında düzenlenecek Uluslararası Ümitler Nazım Canca Avrupa Kupasında milli ekibimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum.”
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum