Reklam
Reklam

MESUD ABDULLAHİ'DEN ALTIN MADALYA

Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Mesud Abdullahi, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası 1000 metre erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu.

MESUD ABDULLAHİ'DEN ALTIN MADALYA
23 Ocak 2020 - 15:13

İstanbul'da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda bir derecede 1000 metre erkeklerde Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mesud Abdullahi’den geldi.  Ataköy Atletizm Salonu’nda iki gün boyunca devam eden yarışlara antrenör Murat Yurdadön eşliğinde 1000 metre erkeklerde piste çıkan Karaman atletizm takımı sporcularından Mesud Abdullahi 2:56.85 derecesiyle yarışmayı ilk sırada tamamlayarak Türkiye şampiyonu oldu. Karaman atletizm takımı bu sonuçla İstanbul yarışlarını 2 altı, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile tamamlama başarısı gösterdi. 
Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mesud Abdullahi’yi tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U16 ve U14 Salon Atletizm Türkiye şampiyonalarında sporcularımızın gösterdiği performans ve elde ettikleri başarılardan dolayı hepsini canı gönülden kutluyorum. Son olarak U14 kategorisinde mücadele eden sporcumuz Mesud Abdullahi’nin 1000 metre erkeklerde elde ettiği Türkiye derecesi bizleri bir kez daha gururlandırdı. Başarısıyla bizleri gururlandıran sporcumuzu ve bu başarıda emeği geçen antrenörümüzü tekrar tebrik ediyor, spor yaşamlarında başarılar diliyorum.”
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum