Reklam
Reklam

Milletvekilleri Şeker Ve Eser'den Karaman Belediyespor'a Tam Destek

*Milletvekilleri; “Tüm Karaman halkımızın, Sanayicilerimizin ve Esnaflarımızın Karaman Belediyespor’a destek olmalarını istiyoruz”

Milletvekilleri Şeker Ve Eser'den Karaman Belediyespor'a Tam Destek
27 Şubat 2020 - 18:36

İlimizi BAL Ligi 7. Grupta başarı ile temsil eden ve bu yıl ‘BAL Ligine Veda’ parolası ile yola çıkarak, ligin bitimine 7 hafta kala grubunda lider ile 2 puan fark ile 3. Sırada yer alan Karaman Belediyespor yönetimi Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Kulüp Başkanı Ali Kamer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Tekin, Bayram Uysal ve Mahmut Büyükyağcı ile Ankara’da TBMM’de Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser ile bire BİR görüşme yaptılar.
Milletvekilleri Şeker ve Eser, Karaman Belediyespor’un Futbolda Karaman’ı temsil ettiklerini belirterek her türlü desteği vereceklerini belirttiler ve ayrıca Karaman halkına da verdikleri mesajda; “Bu sezon Şampiyonluk için önemli bir fırsat var ve Tüm Karaman halkının, başta Sanayicilerimiz, Esnaflarımız Karaman Belediyespor’a destek vermelerini ve herkesin taşın altına elini koyarak Karaman Belediyespor’un başarısına katkı vermelerini istiyoruz.” dediler.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum