Reklam
Reklam

Valimiz İsmail Ustaoğlun'dan Yeni Yıl Mesajı

Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU’nun “Yeni Yıl” kutlama mesajları aşağıda sunulmaktadır: “Özlemle yâd edeceğimiz, acı ve tatlı eşsiz hatıralarla geride bıraktığımız bir yılı uğurlarken ümitvâr bir şekilde ve müspet beklentilerle yeni bir yıla kavuşuyoruz.

03 Ocak 2019 - 16:11

2018 yılında devletimizin müşfik elini, imkânlarını ilimizin tüm sathına ulaştırma yönünde yoğun mesai harcandı. Eğitim, kültür-sanat, sağlık, spor, tarım ve ulaşım gibi birçok alanda 2018 yılında önemli mesafeler kat edildi.
 
Karşılamaya hazırlandığımız yeni yılda da Trabzon’umuzun her alanda gelişmesi için yeni projeler üretip vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda devletimizin tüm olanaklarını şehrimize sunmaya, her geçen gün artan istek ve heyecanla devam edeceğiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının, barışın tüm dünyada hâkim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının güç ve ivme kazandığı bir yıl olması dileğiyle, tüm Trabzonlu hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.”
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum