Reklam
Reklam

"YANLIŞ KARALAMA POLİTİKALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ"

AK Parti Karaman Belediye Meclis Üyeleri bir yazılı basın açıklamasında bulundu. Açıklamada;

"YANLIŞ KARALAMA POLİTİKALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ"
08 Ağustos 2020 - 11:20

"31 Mart yerel seçimlerinde Allah’ın izni ve Milletimizin teveccühü ile 17 arkadaşımızla  belediye meclis üyesi olarak seçildik,tek gayesi halka hizmet,hakka hizmet düsturu olan arkadaşlarımızla beraber parti kimliği gözetmeden ,seçilmiş belediye başkanımız ve diğer meclis üyesi arkadaşlarımızla Karaman halkına hizmet için heyecan ile göreve başladık.
AK Parti gurubu olarak parti ahlak,disiplin ve terbiyemize istinaden Karaman için faydalı bütün projelere destek verdik vermeye de devam edeceğiz . Herdaim Cumhur İttifakına bağlı kaldık ve kalmaya devam edeceğiz.
Bunun aksini kimse iddia edemez,yalan yanlış karalama politikalarına  hepimizin karnı tok,buna müsade etmeyiz.
Mecliste gerçekleştirilen  oylamalarda başkalarının aksine hiçbir zaman  chp ile partner olmadık,beraber liste hazırlamadık yeri geldi  oylamayı kaybettik ama siyasi ahlakımızı hiçbir zaman bozmadık. Kameralar önünde hiç bir zaman tiyatro oynamadık . Mecliste konuşan  hatiplerin sözünü hiçbir zaman kesmedik . Kimseyi rencide edici konuşmadık .Kamuoyuna Cumhur ittifakını konuşup da karşı ittifakın partisiyle hiçbir zaman aynı oyuda kullanmadık  birlikte de olmadık . Sosyal medya dahil hiçbir mecrada ne MHP yi  ne de üyelerini aşağılamadık  eleştirmedik . Mecliste  son yapılan seçimde  Belediye Başkanının oluşturulacak  2. OSB Heyetinde yer almasının uygun olacağı kanaatiyle  listemize kendisini de yazdık  ancak meclis toplantısının hemen öncesi MHP li meclis üyelerinden  gelen talep ile bir chp meclis üyesininde OSB de oluşacak heyete dahil edilmesi tarafımızdan istendi . Cumhurittifakına tamamen aykırı bu talebin tarafımızdan kabulü mümkün değildi . Artık Belediye Başkanımızdan  Cumhurittifakına uygun hareket etmesini beklediğimizi  ifade eder kamoyunun takdirlerine  sunarız  . " denildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum