DR. ENDER SARAÇ KARAMAN'DA GENÇLERLE BULUŞACAK

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce "Çınaraltı Gençlik Söyleşileri" kapsamında dTürkiye’nin tanınmış isimlerinden Dr. Ender Saraç, “Çınaraltı Gençlik Söyleşileri” kapsamında Karaman’da gençlerle buluşacak.üzenlenen

DR. ENDER SARAÇ KARAMAN'DA GENÇLERLE BULUŞACAK
30 Nisan 2019 - 22:15 - Güncelleme: 30 Nisan 2019 - 22:24

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yepyeni projelerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün öğrencilerin beden ve ruh sağlığının önemi konusunda bilinçlenmelerini sağlamak, yaşam kalitesini arttırmak ve onlara sağlıklı yaşama dair farkındalık kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği “Çınaraltı Gençlik Söyleşileri” kapsamındaDr. Ender Saraç, "Kendine İyi Bak" programıyla Karaman’da gençlerle buluşacak. 
3 Mayıs Cuma günü saat 20.00'deKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda gerçekleşecek konferansta gençler için büyük tehlike olan "sıfır beden" ve "obezite" başta olmak üzere, spor, dengeli beslenme, GDO'lu gıdaların tüketimi, sağlıklı zayıflama ve obeziteyle mücadele konularında bilgiler verilecek.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum